Anytec 530 SP -2009. Mkt fin.

229 000:- 2 029:-/månad

  • Stockholm
  • Styrpulpet
  • Yamaha F100, 2009
  • Begagnad
  • Aluminium
  • Modellår: 2009
  • 5,27 m x 2,10 m
  • Motortyp: Utombordare

Om båten

Visas vid vår brygga på Bullandö Marina. Välkommen på visning eller ring 08-57145120 för mer information.

På den är båten erbjuder vi 1 års garanti på motorn vid tecknande av Svedeas XXL försäkring utan extra kostnad.

Anytec 530 SP -2009. Yamaha F100. 218 gångtimmar. 1 ägare sen ny. Fullservad.

Båten är utrustad med : Targabåge, Garmin GPS, kapellöverdrag för pulpet och stolar. hydralstyrning. Komplett förtöjningsutrustning, startspärr och securmarkt märkt motor, mm

En mycket fin och välhållen Anytec som går mkt fint i sjön och båten inrymmer 6-7 personer som åker bekvämt. Gott om förvaringsutrymmen.

Toppfart på dryga 30 knop.

Vi hjälper dig att förverkliga dina båtdrömmar genom förmånlig finansiering och försäkring till marknadens bästa villkor.

Med reservation för felskrivning i annonsen.

 


Användning

  • Passagerare5

Motorfakta

  • Motor Yamaha F100
  • Årsmodell, motor2009
  • MotortypUtombordare
  • Effekt (hk)100
  • DrivmedelBensin
  • KylningInte relevant
  • Gångtimmar218
  • Rek motor (hk)60 - 115
Att låna kostar pengar
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Utrustning


Karta


Försäkring

Vi hjälper dig gärna att försäkra båten hos:


Finansiering

Vi hjälper dig gärna att finansiera båten.

  • 229 000:-Kontantpris
  • 2 029/månad*Månadskostnad

* Månadskostnaden beräknad på 120 mån, 20% kontant och 5.95 ränta.

Partnerbank

Genom oss kan du finansiera båten hos: